O firmie

Profesjonalizm, terminowość i solidność w każdym calu oraz gwarancja najwyższej jakości!

klosFirma AGROPASZ została założona w 1991 roku. W początkowym okresie zajmowaliśmy się dystrybucją pasz i SOR. W 1994 roku uruchomiliśmy małą mieszalnię pasz. Od 1995 roku zaczęliśmy zajmować się montażami dojarek i hal udojowych. Przez następne lata wchodziliśmy na następne obszary działania, tj. wyposażenie budynków inwentarskich (wygrodzenia, paszociągi, zgarniacze obornika, systemy wentylacji) oraz silosy zbożowe, współpracując z czołowymi firmami specjalizującymi się w tym zakresie.

Nasze działania skierowane są dla klientów z obszarów obejmujących województwa: część opolskiego, śląskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, część podkarpackiego i część małopolskiego.

Coraz częściej rolnicy zgłaszali chęć skorzystania z zakupu w ramach programu PROW przy okazji montażu urządzeń, stąd pomysł, aby rozszerzyć naszą działalność o handel ciągnikami i maszynami rolniczymi.

W roku 2007 uzyskaliśmy autoryzację od firmy Valtra i KUHN oraz innych producentów maszyn.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, ciągle poszerzającą swoją działalność i stawiającą na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania w rolnictwie.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!